×
Регистрация на сайте
×
Восстановление пароля

ТОВ ЛУКА

ТОВ ЛУКА
ПОКАЗАТЕЛИ КОМПАНИИ
Сервис и профессионализм
0,00
Качество продукции/услуг
0,00
Надежность
0,00
О КОМПАНИИ

ТОВ ЛУКА - покрівельні та фасадні матеріали. Сьогодні існує багато компаній, які займаються продажем будівельних матеріалів, але не кожна така компанія може стати надійним партнером в будівництві. ТОВ «ЛУКА» - це компанія з історією, яка з'явилась в 1995 році і з того часу займає виключно перші місця на ринку будівельних матеріалів в Західній Україні. Головний напрямок діяльності товариства – забезпечення українців якісними фасадними та покрівельними матеріалами, а також допомога з їх монтажем та встановленням. Високопрофесійні працівники нашої компанії завжди готові допомогти вам обрати саме той фасадний чи покрівельний матеріал, який стане оптимальним рішенням конкретно до вашого об’єкту.

З першого дня роботи ми прагнули підвищити рівень послуг на ринку будівельних матеріалів. В першу чергу це стосувалось якості пропонованих матеріалів.  І ось сьогодні ми з гордістю можемо заявити, що наше товариство «ЛУКА» є офіційним представником багатьох міжнародних компаній, які займаються виготовленням ексклюзивних матеріалів. До прикладу, вінілові сайдинги ми імпортуємо з Канади (MITTEN), Польщі (ROYAL) та Росії (HOLZPLAST). А завдяки співпраці з фінськими та новозеландськими виробниками ви можете купити у нас високоякісну бітумну черепицю „KATEPAL” та композитну черепицю „GERARD”.

Головною особливістю і гордістю нашої компанії є широкий вибір матеріалів від кращих виробників з усього світу. За 20 років роботи ми розробили надійні схеми постачання та залучились підтримкою багатьох провідних компаній світу, саме тому ми можемо запропонувати вам широкий асортимент високоякісної продукції. Наші менеджери завжди готові допомогти вам, розраховуючи точну кількість необхідних фасадних чи покрівельних матеріалів для вашого об’єкту. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, бо розуміємо, наша увага до деталей і професійність – це  головні ознаки, які відрізняють нас від десятка подібних компаній.

КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Регион: Ивано-Франковская область
Адрес компании: Івано-Франківськ, вул. Побутова, 6
E-mail адрес: vkapak@i.ua
Телефоны: (050) 685-62-22         
Бренды с которыми сотрудничает компания
УСЛУГИ КОТОРЫЕ ПРЕДОСТАВЛЯЕТ КОМПАНИЯ
Добавить отзыв и оценить компанию

Сервис и профессионализм

Качество продукции/услуг

Надежность