×
Регистрация на сайте
×
Восстановление пароля

Golden Cooper

Golden Cooper
ПОКАЗАТЕЛИ КОМПАНИИ
Сервис и профессионализм
0,00
Качество продукции/услуг
0,00
Надежность
0,00
О КОМПАНИИ

Системний підхід до реалізації проєктів. Команда (директор з будівництва, інженер ПТО, керівник проєкту, інженер-кошторисник) спільно аналізують проєкт, на підставі чого складаються графіки робіт, поставок і терміни. Кошторис затверджується до початку робіт. До реалізації проєкту залучаються субпідрядники вузької спеціалізації. Технагляд має чек-лист перевірки якості робіт і супроводжує проєкт на всіх етапах його виконання.

Турбота про клієнта. Час клієнта - безцінний ресурс. Наше завдання - мінімальна залученість клієнта в будівельний процес без зайвої витрати часу, самостійно займаючись усіма питаннями (адміністративними, технічними, фінансовими, господарськими), пов'язаними з проєктом. Комунікацію з клієнтом під час виконання проєкту підтримує особистий менеджер.

Wow сервіс на всіх етапах проєкту. Однє з наших завдань - високий сервіс обслуговування на всіх етапах управління будівництвом, починаючи від першого дзвінка, закінчуючи врученням ключів від житла. Наш високий сервіс забезпечує фото звіт, відеокамеру на об'єкті, поставку меблів, пост продажне обслуговування, допомога при переїзді, а в кінці вас чекають приємні сюрпризи.

КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Регион: Киев
Адрес компании: Киев, вул. Антоновича 172, Бізнес центр "Палладіум Сіті"
E-mail адрес: golden.copper2019@gmail.com
Телефоны: (098) 800-99-00         
УСЛУГИ КОТОРЫЕ ПРЕДОСТАВЛЯЕТ КОМПАНИЯ
Добавить отзыв и оценить компанию

Сервис и профессионализм

Качество продукции/услуг

Надежность