×
Для того щоб додати свою компанію, Вам потрібно увійти до свого кабінету або зареєструватися, якщо Ви ще цього не зробили.
×

Реєстрація на сайті

×

Відновлення паролю

Розгорнути рубрикатор
Газові каміни

Газові каміни

16 лютого 2021   —   Печі, каміни

Газовий камін прийнято вважати одним з найоптимальніших. Своїм зовнішнім виглядом він дуже нагадує звичайний дров'яний камін, однак, система роботи у нього зовсім інша. В цьому випадку горять не дрова, а природний газ. Вогонь підтримується за допомогою пальників, портал buduemo.com розповість…

Традиційний дров'яний камін у будинку

Традиційний дров'яний камін у будинку

12 лютого 2021   —   Печі, каміни

Останнім часом все більше людей прагнуть придбати справжній дров'яний камін, завдяки якому можна домогтися підвищення температури повітря у кімнаті, а також розслабитися, дивлячись на справжній вогонь та слухати потріскування вугілля.

Електричний камін у вітальні та його переваги

Електричний камін у вітальні та його переваги

11 лютого 2021   —   Печі, каміни

Електричний камін може бути різної форми, розміру та кольору. Він простий в експлуатації та невибагливий. Крім цього, сучасні вироби дозволяють реалістично передавати тління вугілля, полум'я та навіть димок.

Камінофен для опалення будинку

Камінофен для опалення будинку

8 лютого 2021   —   Печі, каміни

Свою назву камінофен запозичив з німецької мови. Словосполучення «kaminöfen» складається з двох частин «kamin» (камін) і «ofen» (піч). Прилад являє собою пристрій, що поєднує функції печі та каміна. При цьому встановити його можна практично у будь-якому приміщенні, просто забезпечивши вихід до…

5 факторів, які впливають на якість опалення каміном

5 факторів, які впливають на якість опалення каміном

5 лютого 2021   —   Печі, каміни

Каміни у більшості будинків грають не тільки декоративну роль, але також є додатковим джерелом енергії. Під час опалення каміном необхідно пам'ятати про деякі ключові правила, завдяки дотриманню яких у приміщення надійде більше тепла, а в атмосферу менше забруднюючих викидів.

Теплоакумулюючий камін як опалювальний прилад

Теплоакумулюючий камін як опалювальний прилад

2 лютого 2021   —   Печі, каміни

За статистикою кожен другий забудовник замислюється про будівництво будинку з низьким енергоспоживанням. І якщо система опалення звичайних приватних будинків влаштована на базі опалювального котла, то в добре утеплених будівлях з роллю єдиного опалювального приладу може впоратися…

Обираємо камін у квартиру

Обираємо камін у квартиру

27 січня 2021   —   Печі, каміни

Камін для багатьох асоціюється виключно з заміським будинком або котеджем. Але завдяки сучасним технологіям і переплануванням каміном можуть насолоджуватися і власники квартир. Розглянемо докладніше, як вибрати камін, і який вид краще віддати перевагу.

Чи справді каміни з цегли кращі?

Чи справді каміни з цегли кращі?

14 січня 2021   —   Печі, каміни

Вибір каміна часто схиляється на користь цегляних камінів або печей, тому що це старий і перевірений варіант, однак прогрес не стоїть на місці, це стосується і камінів.

Електрокаміни або традиційні? Порівняння

Електрокаміни або традиційні? Порівняння

11 січня 2021   —   Печі, каміни

З того часу як з'явилися електрокаміни, думки розділилися - який камін краще, комфортніше, естетичніше. Розгляньмо сильні та слабкі сторони тих і інших.

Особливості облицювання каміна

Особливості облицювання каміна

6 січня 2021   —   Печі, каміни

Облицювання каміна можна назвати його «обличчям», воно служить обрамленням камінного вогню. Більш того, облицювання дає можливість істотно зменшити кількість, а також глибину камінних швів, а, значить, воно покращує теплопередачу, допомагає уникнути попадання в приміщення газів, які утворюються у…

Вибираємо камін: тренди 2021

Вибираємо камін: тренди 2021

24 грудня 2020   —   Печі, каміни

Камін - мрія більшості з нас. Він нагадує тепло і сприяє приємному проведенню часу в зимові вечори. Де ви плануєте розташувати камін? Чи повинен він бути відкритим або закритим - основні дилеми для розгляду, коли ви вирішите встановити камін у себе в будинку.

Як вибрати опалювальну піч?

Як вибрати опалювальну піч?

26 листопада 2020   —   Печі, каміни

Практично будь-який приватний будинок, розташований за містом має всередині піч або камін, оскільки зараз вони є найважливішою деталлю для збереження затишку, комфорту і тепла.